İrtibat yetkiliniz

İrtibat yetkiliniz


İrtibat yetkilisi

Ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Aşağıda irtibat yetkilinizin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz:

Müşteri HizmetleriSatış İhracatYurtiçi Satış
  • Jörg Frommann
    Jörg Frommann
    Satış Müdürü
    j.frommann@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-372
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 3446939
  • T_Barnewitz
    Tobias Barnewitz
    Yurtiçi Satış
    t.barnewitz@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-376
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 151 16504790
  • Patrick Bertermann
    Patrick Bertermann
    Yurtiçi Satış
    p.bertermann@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-373
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 151 40066896
  • C_Valentin
    Cristina Valentin Da Silva
    Satış Yardımcısı
    İhracat
    c.valentin@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-371
    F: +49 2391 8105-375
  • A_Germano
    Andrea Germano
    Satış Yardımcısı
    Yurtiçi/İhracat
    a.germano@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-380
    F: +49 2391 8105-375
  • J_Beitlich
    Julia Beitlich
    Satış Yardımcısı
    Yurtiçi
    j.beitlich@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-374
    F: +49 2391 8105-375
  • RSch_5_29x5_29_SW_2
    Robert Schmelzer
    Teknik Bölüm Proje Müdürü
    r.schmelzer@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-381
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 4897102
  • Jörg Frommann
    Jörg Frommann
    Satış Müdürü
    j.frommann@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-372
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 3446939
  • A_Traczuk
    Andreas Traczuk
    Bölge Satış Müdürü
    İsviçre
    a.traczuk@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-313
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 4434468
  • S_Spang
    Stefan Spang
    Bölge Satış Müdürü
    Lüksemburg
    s.spang@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 151 25989495
  • M_Simkunas
    Mindaugas Simkunas
    Bölge Satış Müdürü
    Rusya, Doğru Avrupa, Asya
    m.simkunas@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: + 370 65914042
  • H_Jenssen
    Henrik Jensen
    Bölge Satış Müdürü
    Danimarka
    h.jensen@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 171 8134188
  • RvD_5_29x5_29_SW_3
    Rob van Dijk
    Bölge Satış Müdürü
    Kuzey Avrupa
    r.vandijk@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-312
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 160 90873375
  • RGB-klein-sw.jpg
    Laurent Riffel
    Bölge Satış Müdürü
    Kuzey Avrupa
    l.riffel@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 160 5497245
  • P_Buijs
    Patrick Buijs
    Bölge Satış Müdürü
    Hollanda, Belçika
    p.buijs@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +31 624455143
  • C_Valentin
    Cristina Valentin Da Silva
    Satış Yardımcısı
    İhracat
    c.valentin@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-371
    F: +49 2391 8105-375
  • A_Germano
    Andrea Germano
    Satış Yardımcısı
    Yurtiçi/İhracat
    a.germano@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-380
    F: +49 2391 8105-375
  • Jörg Frommann
    Jörg Frommann
    Satış Müdürü
    j.frommann@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-372
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 3446939
  • T_Clauss
    Thomas Clauß
    Bölge Satış Müdürü
    Saksonya, Saksonya-Anhalt ve Thüringen
    t.clauss@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 171 3543091
  • U_Brodowski
    Ulrich Brodowski
    Bölge Satış Müdürü
    Kuzey Ren-Vestfalya doğu ve Orta Almanya
    u.brodowski@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 4138228
  • C_Meier
    Christopher Meier
    Bölge Satış Müdürü
    Kuzey Ren-Vestfalya batı
    c.meier@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 171 3180661
  • H_Jenssen
    Henrik Jensen
    Bölge Satış Müdürü
    Hamburg
    h.jensen@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 171 8134188
  • 2_Krueger__Dirk_52_5x52_5
    Dirk Krüger
    Bölge Satış Müdürü
    Bavyera kuzey ve Hesse
    d.krueger@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 175 4040438
  • Dieter_Bauers_SW_72dpi
    Dieter Bauers
    Bölge Satış Müdürü
    Mecklenburg-Vorpommern, Berlin, Brandenburg
    d.bauers@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 151 64938823
  • E_Weiss
    Engelbert Weiß
    Bölge Satış Müdürü
    Baden-Württemberg
    e.weiss@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 170 2202053
  • _Beimborn
    Thorsten Beimborn
    Bölge Satış Müdürü
    Kuzey Ren-Vestfalya güney ve Rheinland-Pfalz
    t.beimborn@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 160 95490782
  • A_Krugler
    Andreas Krugler
    Bölge Satış Müdürü
    Aşağı Saksonya ve Bremen
    a.krugler@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 171 1915272
  • S_Spang
    Stefan Spang
    Bölge Satış Müdürü
    Saarland
    s.spang@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 151 25989495
  • M_Beimborn
    Martin Beimborn
    Bölge Satış Müdürü
    Bavyera güney ve Avusturya
    m.beimborn@mj-geruest.de
    T: +49 2391 8105-350
    F: +49 2391 8105-375
    M: +49 160 93427534